Tophane Mahallesi Palandöken Caddesi Esnaf Sarayı Kat:5 Merkez/RİZE

Aksoy, Polis Teşkilatı`nın 174. Yıldönümünü Kutladı


Tarih : 08.04.2019 11:50

.


Rize Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Güven Aksoy, Türk Polis Teşkilatı`nın 174.Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.


Aksoy, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"174. yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip Emniyet Teşkilatımız, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir.

Bu anlayış doğrultusunda, tüm emniyet mensuplarının üstlendikleri bu kutsal görevi, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için en başarılı ve en verimli bir şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine olan inancımız tamdır.
Bu vesileyle, ilimizde ilçelerimizde görev yapan tüm polislerimizin haftasını ve polis teşkilatımızın 174. kuruluş yıldönümünü kutluyor, huzurun bozulmaması için mesai kavramı gözetmeksizin çalışan polisimize şükranlarımızı sunuyoruz  

Görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizden hayatta olanlara sağlık ve uzun ömürler diliyoruz . Görevleri başındaki polislerimize bu zor görevleri esnasındaki desteklerinden dolayı değerli eş ve çocuklarına teşekkür ediyor,  tüm polislerimize selam ve sevgilerimizle başarı dileklerimizi sunuyoruz."