Tophane Mahallesi Palandöken Caddesi Esnaf Sarayı Kat:5 Merkez/RİZE

Çoruh Edaş ve Elektrikçiler İftarda Buluştu


Tarih : 28.05.2019 01:31

.


Rize’de Çoruh Edaş yetkilileri ve elektrikçi esnafı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen esnaf buluşma ve iftar programında buluştu.


Rize’de faaliyet gösteren ilgili oda esnafları buluşarak hem sohbet etti, hem de iftarlarını açtı. Nevapark Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Rize’de hizmet eden ÇORUH Edaş il Müdürü Cabir Kadıoğlu, Rize Elektronik ve Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Güven Aksoy, sivil toplum örgütü başkanları, elektrik kurumu temsilcileri, esnaf odaları başkanları, elektrikçiler ve ilgili meslek gurup üyeleri katıldı. Sunar Elektrik’in katkıları ile yapılan iftar programına yaklaşık 150 kişi yer aldı. 

Rize Elektronik ve Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Güven Aksoy, burada yaptığı konuşmada, “Değerli üyelerimiz ile oda olarak her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel iftar programında buluştuk. İftar programımıza katılan üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyorum. Katkılarından dolayı Murat Sunar’a ayrıca teşekkür ediyorum. Bu programlar hem kaynaşma hemde Ramazan ayının maneviyatından yararlanma adına önemli faaliyetlerdir. Bizde bu yüzden geleneğimizi sürdürüyoruz. Birlik beraberliğin çoğaldığı Ramazan aylarında bir araya gelerek hem sohbet yapıyor, hem de iftarlarımızı açıyoruz. Gelecek yıllarda bu organizasyonumuz devam edecek” dedi.

 Etiketler